E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Ochranný přívěsek do auta

Drobné dárečky

Anděl
Anděl
Ruka s okem
Ruka s okem
Křížek
Křížek
Čtyřlístek
Čtyřlístek
Ruka se srdcem
Ruka se srdcem
Andělské křídlo
Andělské křídlo
Cena s DPH:65.00 Kč
Cena bez DPH:65.00 Kč
Doporučená cena:95.00 Kč
Dostupnost:Skladem 20 ks
ks

Přívěsek můžete zavěsit na zpětné zrcátko, popřípadě umístit na vhodné místo palubní desky.

Přívěsek je vyroben tak, aby chránil před neštěstím, napomáhal při rozhodování, nabíjel energií, odbourával zlost a pomáhal se zbavit negativních emocí a napětí.
Tato silná kombinace minerálů nesmí chybět v žádném autě. Nepodceňujte jízdu na silnici a chraňte sebe i ostatní pomocí silné pozitivní energie, která na vás bude po celou dobu působit.

Přívěsek obsahuje:
achát černý, ametyst, křišťál, růženín, achát modrý , hematit stříbrný. Ochranný přívěsek z chirurgické oceli.

Vlastnosti minerálů:                                                                                                                                              achát černý - má schopnost zvýšit vůli majitele a pomáhá mu čelit problémům s odvahou.
ametyst - je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy, zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, posiluje věrnost.
křišťál - čistí a chrání, projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie.
růženín - je kamenem lásky, přátelství, krásy a vitality.
achát modrý - zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky v domácnosti a rodině, zajišťuje svému nositeli velkou oporu a zdroj síly.
hematit stříbrný- je kamenem uzemnění, ochrany a rovnováhy.