E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Tělové zábaly

Tělové masky : používáme masky značky Hristina na bázi kaolínu, které mají neuvěřitelné absorpční schopnosti, a dokáže zachytit nečistoty a toxiny v kůži, absorbuje a reguluje nadměrnou tvorbu mazu,odstraňuje toxiny a nečistoty,oživuje pokožku,mineralizujeomlazuje pleť.

Rašelinový zábal: jedním z hlavních účinků rašeliny je její tepelný efekt, který je výrazně vyšší než u jiných tepelných procedur. Další efekt je dán velmi nízkým pH, díky kterému se aktivují látky (tzv. pufry) v lidském organismu, hydrogenuhličitany, krevní bílkoviny, hemoglobin, fosfáty a udržují tak požadovaný rozsah pH v krvi na hodnotě 7,4. Na účinek pufrů navazuje regulační činnost plic a ledvin.

Propolisové zábaly: jemná BIO vosková fólie z čistého včelího vosku má termoregulační vlastnosti, díky nimž včelí zábaly zesilují a zlepšují proudění teploty tělem. Účinky jednorázových BIO voskových zábalů vycházejí z kvalitního včelího vosku s propolisem v BIO kvalitě a z účinků tepelné terapie. Zábaly se používají pro podpůrnou terapii teplem (tzv. plíživé teplo), která má oproti podněcující terapii teplem mnoho výhod. Dalším přínosem BIO voskových zábalů je regenerace organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, vitaminy, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu. Společně s masáží odstraňuje pocit studených končetin, bolesti hlavy, kloubů a svalů. Při použití má výjimečné účinky pro klienta s vnitřním napětím a migrénou. Doporučujeme při bolestech kloubů a svalů,revmatických onemocněních,bolestech hlavy a migréně,urogenitálních onemocněních
při chladných končetinách,vnitřním vypětí, chladu.

Aplikace tělového zábalu

Cena:120.00
Dostupnost:Skladem