E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Aplikace ušních svící 2ks

Cena s DPH:160.00 Kč
Cena bez DPH:160.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Ušní svíčky představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury. Svíčky jsou duté a ručně vyrobené z lňeného plátna, kvalitního včelího vosku a napuštěné přírodními vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek.

Ušní svíčky používáme jako podpůrnou léčbu zdravotních problémů, které souvisí s: nemocí dutin, nemocí uší (hučení, tlaku, nedoslýchavosti),  při psychickém přetížení a stresu, při bolestech a migrénách, při přepracovanosti a únavě, při nespavosti, jako součást relaxace, při nemocech horních cest dýchacích, pro zvýšení imunity, k posílení reflexních zón ucha, k samotnému čistění uší

Jak probíhá aplikace?
Ležíte na boku, hlavu podloženou polštářem. Celá procedura trvá přibližně 30 minut (15 minut na každé ucho). Poté se zavede svíčka do ucha a zapálí se. Nemusíte se obávat stékání vosku, vše je bezpečné, plamínek pomalý a stálý. Svíčka se nechá hořet po vyznačenou čáru. Po dohoření se zbytek svíčky vyjme, uhasí se v připravené sklenici s vodou. Ucho se dočistí smotkem vaty a celá procedura se opakuje na druhé ucho.

Účinkující faktory:                                                                                                                                                                                                       Teplo - když je svíce zapálena a vložena do ucha, pacient ucítí příjemný proud teplého vzduchu ve sluchovodu. Tento proud stimuluje reflex v mezi-lebečním prostoru a vyrovnává teplotu. Dochází tak k naprosté relaxaci. Tlak a vibrace - pomocí mírného podtlaku a vibrací svíce masíruje ušní bubínek, ale také efektivně odstraňuje ušní maz ze stěny kanálku. Odstraněním ušního mazu docílíte detoxikace a zlepšení pleti. Budete se cítit odpočatě a pohodlně. Určeno pouze k zevnímu použití. Z důvodu větší bezpečnosti je do ušních svíček zabudovaná ochranná vložka, která zvyšuje bezpečnost a účinnost ušních svíček a zároveň vylučuje případné vniknutí cizích látek do ušního ústrojí. Přípravek se nedoporučuje používat při perforaci ušního bubínku a alergii na obsažené látky. Nevhodné pro děti mladší 6ti let.