E- SHOP
Akční nabídka

 

 

Návštěvnost stránek

počítadlo.abz.cz

Kalendář
Kalendář přináší bazar a inzerce Bazák.cz

Breussova masáž páteře 45 minut

Cena s DPH:400.00 Kč
Cena bez DPH:400.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Breussova masáž je metoda, která spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, přičemž důraz je kladen na postižená místa. Také ji nazýváme masáž meziobratlových plotének. Breussova masáž je jemná, energická a účinná metoda, kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Meziobratlové ploténky díky masážnímu oleji ,,nabobtnají,, a obratle se pak lépe vyrovnají do správné polohy. Takto prováděná masáž se dá velice dobře kombinovat s Dornovou metodou. Spojením těchto dvou metod lze zcela lehce a bez rizik vyléčit mnohé problémy páteře, jako jsou bolesti meziobratlových plotének, nebo ústřel.

Účinky Breussovy masáže: vyrovnává celkovou statiku organismu, uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky, vyrovnává záda, dbá na správné postavení páteře, zmírňuje svalovou dysbalanci, uvolňuje meziobratlové ploténky, je vhodná i u starých lidí, dokonce i při prokázané osteoporóze, prevence onemocnění páteře, k uvolnění napjatého zádového svalstva

Kdy a pro koho je Breussova masáž nevhodná? Jelikož je masáž velmi jemná, nejsou známy kontraindikace. Pouze v těhotenství se tato masáž nedoporučuje, protože se masáž provádí vleže na břiše. Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.