E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Detoxikační náplast na chodidla

Pro zdraví

Cena s DPH:169.00 Kč
Cena bez DPH:169.00 Kč
Doporučená cena:239.00 Kč
Dostupnost:Skladem 4 ks
ks

JAKÉKOLI DETOXIČNÍ VLOŽKY OBSAHUJÍCÍ VÝTAŽKY BAMBUSU NEBO STROMU JSOU KINOKI VLOŽKY, PROTOŽE KINOKI V JAPONSKU ZNAMENÁ „BAMBUS NEBO STROMOVÁ MÍZA

Složení:bambusový ocet, chitosan, dextrin, dokudami, list mišpule, turmalín, rostlinná vláknina, vitamín C a dřevěný ocet. Polštářky jsou jednotlivě baleny pro zachování čerstvosti.

Všude jsme nyní vystaveni toxinům. Mezi příznaky toxického přetížení patří únava, bolesti hlavy, špatný krevní oběh, chronická bolest, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, deprese a kožní onemocnění atd. Kinoki Detox Foot Pads jsou nejnovější detoxikační terapií. Pomáhá předcházet hromadění toxinů v těle, čímž podstatně snižuje pravděpodobnost onemocnění, onemocnění a odstraňuje škodlivé tělesné toxiny.

Jak fungují nánožníky?

Po stovky let východní medicína věděla, že toxiny putují v těle dolů a hromadí se na špičkách našich prstů a kotníků. Také pochopili, že akumulace toxinů vede k mnoha degenerativním onemocněním. Například bolestivý revmatismus a artritida byly způsobeny kyselými toxickými tekutinami, které se shromažďovaly kolem kloubů.
V reflexní terapii chodidel jsou chodidla považována za kanály k mnoha životně důležitým orgánům s více než 60 akupunkturními body na chodidlech.
Chrániče nohou obsahují přírodní složky, které stimulují tyto akupunkturní body kombinovaným působením dřevěného/bambusového octa, infračervené energie a emisí záporných iontů. Tato stimulace má za následek rozklad vody a odpadních molekul, které uvolňují blokády v oběhovém a lymfatickém systému. Čištění přirozeně začíná na ploskách našich nohou.


Primárním účinkem je detoxikace. Náplasti absorbují vaše toxiny po použití po celou noc. Můžete to vidět na změně barvy po použití. Čím více je polštářek špinavý, tím více toxinů absorbuje. Po určitém období pravidelného používání budou čistší každé ráno. To znamená, že většina toxinů ve vašem těle již byla uvolněna. Kromě chodidel můžete tyto detoxikační polštářky aplikovat také na jinou část těla, včetně zad, kolen, loktů atd.

Výhody detoxikačních polštářků na nohy: uvolníte nežádoucí toxiny, zvyšíte svou energetickou hladinu, snižíte bolesti, bolesti hlavy a únavu, zbavíte se stresu, zlepšíte svůj metabolismus, krevní oběh, hubnutí.

Naprosto diskrétní – funguje, když spíte. Jednoduché a snadné použití

Návod k použití :

1. Aplikujte detoxikační náplast hodinu před spaním.
2. Před aplikací si umyjte a osušte nohy nebo část těla.
3. Vezměte jeden lepicí list a pomalu odlepujte papír. Umístěte podložku chodidel na lepidlo a položte na chodidla nebo na požadovanou oblast jiné části těla.
4. Noste 8-10 hodin a poté vyjměte podložku. (v případě potřeby lze nosit ponožky)
5. Otřete povrch vlhkým ručníkem, dokud přestane být lepkavý.
6. Použité náplasti budou vypadat tmavě nazelenalé nebo našedlé, protože absorbují toxiny a odpadní látky z vašeho těla.                                                            7. Pokračujte v používání každou noc, dokud zabarvení podložky nezmizí.
8. Když použité náplasti vykazují známky zesvětlení, aplikujte je jednou nebo dvakrát týdně pro údržbu.

Upozornění: Nedávejte na otevřenou ránu. Pokud jste alergičtí, tyto vložky nepoužívejte. Tento produkt není určen k diagnostice nebo léčbě jakékoli nemoci. Pokud se u Vás objeví nějaká nemoc, poraďte se s lékařem.

V balení je 10 párů detoxikačních náplastí