E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Iontová detoxikace 30 minut

Cena s DPH:300.00 Kč
Cena bez DPH:300.00 Kč
Doporučená cena:335.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Dnešní doba se vyznačuje vysokým znečištěním životního prostředí a stresujícím způsobem života, kde se kolem nás vyskytuje stále více látek, které nejsou pro tělo přirozené a my jsme více než kdy dříve vystaveni působení těchto škodlivin (toxinů), které se usazují v našich buňkách. Toxiny tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, nestrávené bílkoviny, zásoby cholesterolu, kyselina močová a další škodlivé látky nahromaděné v těle ze znečištěné vody, atmosféry a nevhodné stravy. Tyto toxiny narušují normální chod organismu a vytvářejí příhodné prostředí pro rozvoj různých nemocí, alergií, nesprávných reakcí imunitního systému a duševních a fyzických potíží. Tomu všemu můžete předcházet detoxikací.
Procedura se provádí přístrojem OBK – 933 a trvá 30 minut. Nohy máte lehce nad kotníky ponořené v iontové vodní lázni. Vaše tělní tekutiny se tak dostanou do kontaktu s ionizovanou vodou a přenášejí energii k jednotlivým buňkám. Část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vypudí z těla přes pokožku. Jedná se o velmi účinný způsob, jak se zbavit toxinů – nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle umístěny. Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná.
Detoxikace a odkyselení organismu výrazně napomáhá také při hubnutí (uvolňuje zadržovanou vodu), zlepšuje imunitní systém, kondici, snižuje stres, pomáhá čistit krev, játra, ledviny, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, pomáhá k omlazení. Detoxikační metoda na bázi elektrolytické koupele zlepšuje mikrocirkulaci krve. Tím se zlepšuje zásobování těla živinami a nastartuje detoxikace a samo léčící procesy v těle. Přístroj OBK- 933 napomáhá optimalizaci záporného potenciálu a uvádí lidský organismus do ideální bioenergetické rovnováhy.
Hlavní přínos
Aktivuje v organismu přirozený auto detoxikační systém a umožňuje mu vyrovnávat a obnovovat základní energetické úrovně. Detoxikační přístroj OBK-933 v principu umožňuje, aby se tělo detoxikovalo samo.


Jak iontová detoxikační kúra prospívá lidskému zdraví?
Pravidelné detoxikační koupele podporují přirozené tělesné dekontaminační procesy, snižují množství škodlivých metabolitů a kyselost organismu, kterou lze měřit například pomocí lakmusového papírku ponořeného do moči. Většina lidí pozná výhody a účinky hned napoprvé. Lidé často popisují pocity blaha, vyrovnanosti, povznesení, jasnosti myšlení, zlepšenou pohyblivost a lepší spánek. Jak funguje OBK-933?
Migrací iontů v ionizovaném elektrolytickém roztoku vznikne ve vaničce velmi slabý elektrický proud. Vytváří se elektromagnetické pole, které stimuluje reflexní zóny nohou nebo rukou. Tyto stimuly se postupně předávají tělesnými tekutinami všem orgánům. Chodidla a ruce obsahují spoustu pórů, mazových žláz, nervových zakončení a reflexních bodů. Mazové žlázy jsou těsně spojeny se sítí jemných kapilár, které šíří informace do celého těla. Toto bioenergetické proudění stimuluje mikrocirkulaci, odstraňuje energetické bloky a podporuje činnost měkkých tkání, tělesných orgánů a systémů.

S čím OBK-933 může pomoci?
•Poruchy krevního oběhu, zánět žil, celulitida
•Artritida a bolesti kloubů
•Při špatném trávení, špatná funkce jater a ledvin
•Při acidóze (překyselení organismu)
•Alergie, migrény, chhronická únava
•Roztroušená skleróza
•Infekce močových cest, ženské problémy
•Respirační potíže, stres, nastupující chřipka…


KONTRAINDIKACE
•Užívání léků, které udržují základní životní funkce.
•Implantát na baterie (např. kardiostimulátor)
•Epilepsie
•Kovový implantát na části těla, která se ponořuje do lázně.
•Lidé s transplantovanými orgány nebo bypassem – kvůli lékům na potlačení odmítavé reakce organismu.
•Těhotenství
•Hemofílie
•Akutní stavy při postižení mozku, včetně Alzheimera, poškozeném očním pozadí, úrazech krční páteře, vyhřezlých ploténkách, tuberkulóze, opakovaně přechozených zápalech plic, rakovině, vážných vředových onemocněních žaludku a dvanácterníku, koliky (žlučníku, lednin, střev), vyoperované ženské pohlavní orgány, vyoperovaná prostata, trombózy, křečové žíly (nebezpečí embólie)