E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Magnetické silikonové kroužky

Pro zdraví

Cena s DPH:60.00 Kč
Cena bez DPH:60.00 Kč
Doporučená cena:95.00 Kč
Dostupnost:Skladem 5 ks
ks

K čemu se používá?
Dokonale standardizuje a zkrášluje tvar vašich nohou, pomáhá budovat hubenou a okouzlující postavu! Ke stimulaci masáže chodidel nošení magnetického kroužku pomůže snížit množství tuků v těle, zrychlí metabolismus a tím efektivněji tráví potravu a zlepší tělesnou cirkulaci. Magnety obsažené v silikonu jsou zdraví prospěšné. Působením magnetů je zdravý spánek, uklidnění nervů a čištění krve.
Jak to funguje?
Ve spodní části jsou dva malé magnety. 1100 magnetická gaussová stupnice pro stimulaci nejcitlivějších částí jeho chodidel! Aktivovat svaly, které obvykle nejsou snadno použitelné a zlepšit tak nesprávné držení těla při chůzi. Nechtěně standardizujte tvar vašich nohou a pomozte shodit přebytečný tuk!

Pomocí kroužků na nohy můžete zkrášlovat tvar nohou a budovat hubnutí současně! Žádné poškození vaší pokožky. K obnovení rovnováhy vašeho těla. Zvýšení průtoku krve a průtoku kyslíku v celém těle. K užitečné úpravě endokrinního systému. Účinně stimulovat proces metabolismu. K výraznému uvolnění stresu. Prsteny jsou měkké a pohodlné na nošení a jsou prakticky neviditelné. Ještě lépe to funguje s kontrolou jídla a cvičením.

Jak používat?
Vložte mezi palec a ukazováček každé nohy. Vyboulené části nožních prstenců směřují dovnitř. Ujistěte se, že magnety jsou umístěny pod špičkou a uprostřed. Můžete se věnovat své každodenní rutině, zatímco prsteny vás zeštíhlí. Tajemství spočívá ve 2 kusech magnetů, které dokážou vyzařovat 1 100 Gaussovy magnetické síly ke stimulaci akupunkturních bodů. Tím se aktivují ty oblasti, které se běžně při chůzi nepoužívají, a také pomáhá zlepšit ochablé svaly.

Varování:
Ať už chodíte nebo ne, pokud se vaše prsty cítí dobře, můžete je nosit vždy. Přestaňte jej prosím používat, pokud se objeví modřiny, bolest, svědění nebo jiné abnormální pocity. Buďte mimo dosah plynu nebo ohně. Uchovávejte kroužky na nohy na místě daleko od dětí. Dbejte, aby nedošlo k nadměrné síle a ostrých nožů, aby to prasklo. Změní-li se barva nožních kroužků, není to problém kvality produktu a efekt je stále stejný;

Údržba a péče o kroužky na nohou:
Omyvatelný vodou nebo jemným detergentem. Uchovávejte na chladném a suchém místě.
Množství v balení: 1 pár = 2 kusy