E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Mast na křečové žíly

Pro zdraví

Cena s DPH:80.00 Kč
Cena bez DPH:80.00 Kč
Doporučená cena:130.00 Kč
Dostupnost:Skladem 2 ks
ks

Vhodné pro lidi trpící vaskulitidou a onemocněním křečových žil. Flebitida. Uvolňuje bolestivé uzlíky způsobený vaskulitidou a křečovými žilami. Také symptom způsobený výše uvedenou nemocí. jako únava končetin (bolestivá bolest, pokles, otok, bezmocnost), Otoky dolních končetin, strach z chladu, svědění kůže, Hnisající nekróza.
 

Používání:
Pouze vnější použití. Ujistěte se, že postižená oblast je čistá a suchá. Poté krém rovnoměrně rozetřete na postiženou oblast. 2-4krát denně.
Varování: Těhotné ženy jej nepoužívají. Kožní alergie nebo rány by jej měly používat opatrně

Přísada:
Sophora. Phellodendron. Angelika. Lékořice. Kostival lékařský. Dračí krev. Borneol. Chlorhexidin acetát
 

4 kroky používání:
Krok 1 (asi 15 dní): účinně rozpouští koagulaci krevní sraženiny, postupně se rozpadávající žilní trombózu, podporuje žilní krevní oběh, zmírňuje otoky, bolest, necitlivost a další příznaky;
Krok 2 (asi 30 dní): stažení křečových žil, flebitida částečně mizí, bércové vředy a rána se začnou hojit, nekrotická funkce se postupně obnoví;
Krok 3 (přibližně 60 dní): protékající žíly se postupně vyhladí, zrychlí se krevní oběh, křečové žíly se evidentně zlepší, viskozita krve, agregace krevních destiček se výrazně sníží. Část vředu se postupně hojí. poroste nový sval;
Krok 4 (přibližně 90 dní): Opravuje žilní endoteliální buňky cévní stěny regenerují, rozšíření žilního bolusu, klinické příznaky by měly zmizet. Zanícená oblast v důsledku normálního krevního oběhu, regenerace tkání, růst nových svalů, pigmentace kůže, krusta postupně mizí a regenerace nervových vláken, schopnost neuromodulátoru se zotavuje.

Produkt obsahuje čínské bylinky. Funkce je bezpečná, spolehlivá bez vedlejších účinků. Na začátku nebude mít silný účinek, což je rozdíl oproti chemické medicíně (zraněné tělo a vedlejší účinek). Doufáme tedy, že jej budete moci používat v průběhu léčby a dodržíte delší dobu užívání k dosažení spokojeného účinku.
 

Doporučení pro lidi s vaskulitidou a křečovými žilami:
Udržujte se v teple,  vyvarujte se vlhkosti, vyvarujte se zranění. Je nutné přestat kouřit a vyvarovat se přepracování.  Vyhněte se prosím přepracování a nestůjte dlouho. To způsobí, že krevní oběh nebude pravidelný. K čištění nohou nepoužívejte horkou vodu. Pravidelným zvednutím nohou podpoříte krevní oběh. Jestliže máte cukrovku s vysokou hladinou cukru v krvi. Potřeba snížit hladinu cukru v krvi. Uvolněte se. Relaxujte. Vyhněte se silné nervozitě.

Hmotnost: 20g