E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Mast proti bolestem hlavy

Pro zdraví

Cena s DPH:80.00 Kč
Cena bez DPH:80.00 Kč
Doporučená cena:120.00 Kč
Dostupnost:Na dotaz 3 ks
ks

Pro vnější použití. Výrobek čínské medicíny, je dostatečně bezpečný pro děti i dospělé. mast je jemná, snadno se vstřebává, po použití není pokožka mastná, udrží pokožku svěží a v pohodlí. Rychle se vstřebává, účinná úleva od migrény i každodenních symptomů bolesti hlavy, je základním produktem každodenní zdravotní péče pro rodinu. Přírodní a svěží bylinná vůně pomáhá uvolnit se a zmírnit váš stres. Lehké balení a uživatelsky příjemný design, je velmi pohodlné používat a přenášet.

Složení: Přírodní byliny. Jako je šafrán, Weilingxian, Corydalis, Angelika, pelyněk, sušený zázvor, mateřídouška, šalvěj
Rozsah použití: Vhodné pro lidi s bolestmi hlavy a nepohodlí způsobené větrem. Pro lidi s migrénou.

Instrukce
Před použitím pokožku očistěte a osušte. Naneste mast rovnoměrně na spánky, ucho nebo čelo a jemně masírujte, dokud se úplně nevstřebá. Můžete  používat několikrát denně podle potřeby.

Pouze pro vnější použití, držte jej mimo ústa a oči. Nepoužívejte na poškozenou kůži nebo rány. Lidé s kožní alergií, těhotné ženy a kojenci nemohou používat. Tento produkt je produktem zdravotní péče, nelze jej použít jako náhradu léků.