E- SHOP
Návštěvnost stránek

počítadlo.abz.cz

Kalendář
Spolupracujeme

Nahřívací polštářek s náplní třešňových pecek

Nahřívací polštářky

Cena s DPH:75.00 Kč
Cena bez DPH:75.00 Kč
Doporučená cena:115.00 Kč
Dostupnost:Skladem 8 ks
ks

Nahřívací polštářky
Až nahřívací polštářek vyzkoušíte, nebudete se o něj chtít s nikým dělit. Stačí málo a je rychle připraven zahřát nebo zchladit vaše bolavá místa a ulevit od spousty potíží. Můžete jej používat, kolikrát chcete, klidně i několikrát denně. Velikost polštářku je 20cm x 15cm. Obal 100% bavlna uzavíratelná překladem. Náplň BIO třešňové pecky 180gr.

Jak na nás působí nahřívání?
Magické působení tepla na naše tělo miluje snad každý z nás. Horká voňavá sprcha dovede nakopnout energií jako málo co. Při léčbě bolavých míst používáme terapii teplem už stovky let. Suché teplo se při léčbě zdravotních potíží skvěle osvědčilo, protože přináší citelnou a rychlou úlevu a uklidní tělo i mysl. Třešňové pecky mají skvělou vlastnost dlouhodobého udržování tepla a jsou přírodní alternativou elektrickým nahřívacím dečkám. A to přesně chcete na vaše bolavá záda, či klouby. Lze jej použít na nahřívaní bolavých bříšek miminek.

Kdy vám pomůže jeho teplo?
Hřejivé účinky nahřívacího polštářku oceníte při zmírnění bolestí a při spoustě zdravotních neduhů. Velmi dobře pomáhá ulevit zejména při dlouhodobé bolesti zad, svalstva a kloubů. Zmírní nepříjemné menstruační bolesti a rozhodně vám pomůže i při rýmě a nachlazení. Níže najdete hlavní možnosti využití jeho hřejivých účinků:

Kdy vám pomůže jeho chladivý účinek?
Obilná a pohanková zrna umí kromě tepla stejně účinně zadržovat také chlad. Perfektně si tedy budou rozumět s vaší mrazničkou nebo ledničkou. Podchlazení polštářku je stejně jednoduché jako jeho nahřívání. Polštářek stačí umístit do sáčku a položit do mrazivého temna.
Polštářek v sáčku zůstane suchý a nezmění svůj tvar. Nemusíte se tedy bát tvrdé hroudy, kterou byste jinak vytáhli z mrazničky. Chladivý polštářek skvěle uleví od úporných bolestí hlavy a zubů. Doslova neocenitelný pomocník je při nataženém svalstvu a otocích nebo výronech. Perfektně vás ochladí.

Jak to všechno funguje?
Není nic snadnějšího. Mikrovlnná trouba si nejvíce rozumí s nahřívacím polštářkem a zahřeje jej za pár desítek vteřin. Doba nahřívání polštářku se odvíjí od výkonu vaší mikrovlnky a nemůžeme tedy přesně poradit, jak dlouho polštářek nahřívat. Doporučujeme však postupovat po 10 – 20 vteřinách nahřívání. Pozor ať se při vytahování nespálíte, to už jste polštářek výrazně přehřáli. Perfektně jej ohřeje i klasická trouba, kachlová kamna nebo rozpálený radiátor. Nejrychlejší ohřev však čekejte v mikrovlnce. Nahřátý polštářek vás vydrží spolehlivě hřát 15 - 20 minut a pak není nic snadnějšího než jej opětovně nahřát.