E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek čakrový s lávovým kamenem

Náramky čakrové z minerálů

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:390.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Náramek pro harmonizaci sedmi čaker je unikátní nejen svým vkusným vzhledem ale především jeho významem. Vibrace barev a vnitřní struktury použitých polodrahokamů přímo koresponduje s vibracemi daných čaker. Díky tomu se nošením tohoto náramku čakry harmonizují a to v důsledku dobíjí energii tělu, mysli i duši. Náramek se skládá ze sedmi níže uvedených polodrahokamů s přidáním lávového kamene, který potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Kombinace barevných minerálů spolu s lávovým kamenem tvoří dokonale vyváženou polaritu energií.

Význam jednotlivých minerálů:

První čakra - červený korál je silným ochranným kamenem (kosterním pozůstatkem). Chrání před nehodami, projevy násilí, otravou, lupiči, posedlostí a neplodností (především u žen). Korál pochází ze dvou řeckých slov "dcera moře". Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar, zajistí jeho budoucí zdraví. Nemluvňata nosí korálový přívěsek k utišení bolesti při prořezávání zoubků. Též zajišťuje dítěti silnou ochranu. Přitahuje lásku a štěstí. Reguluje menstruaci, odstraňuje poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí, oční potíže. Zastavuje krvácení.

Druhá čakra - karneol je také nazýván jako kámen harmonie a meditace. Symbolizuje teplou a živoucí energii Země. Posiluje zrak a pomáhá při vředových onemocněních a nemocích trávicího traktu. Využívá se při cukrovce či střevních chorobách. Utišuje zlobu, vztek a dodává trpělivost a sebedůvěru. Zvyšuje schopnost těla vstřebávat vitamíny a minerály. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Předchází kožním nemocím, dodává vám sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti, šlachy, neurózy a deprese. Působí na druhou čakru vztahovou.

Třetí čakra - citrín pomáhá rozvíjet intelektuální a tvůrčí schopnosti, pomáhá tak nalézt řešení při začátcích nových projektů. Starším lidem dodává energii, chrání před negativními účinky záření, pomáhá při depresi, nervozitě a únavě. Podporuje imunitní systém a povzbuzuje k duchovním aktivitám. Podporuje tvořivost a schopnost komunikace, eliminuje snahy po sebepoškozování. Léčí chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, léčí infekce ledvin a močových cest, oční problémy, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy, posiluje nervy, pomáhá při menstruaci, zahání únavu.

Čtvrtá čakra - avanturín je kamenem štěstí, přináší prosperitu a majetek, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Posiluje zrak, snižuje hladinu cholesterol, léčí srdce, dutiny, žaludeční nevolnost, příznivě působí na štítnou žlázu. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, ulevuje od migrén. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový systém.

Pátá čakra - chalcedon podporuje osobnost k vyřčení slov, které mnohdy ukrýváme ve své duši a nechce nikomu slovně ublížit nebo daného člověka či kolektiv ranit slovním výpadem. Chalcedon je znám jako kámen řečníků, je spjat s pátou čakrou krční. Vyvolává v nás schopnosti léčit. Chalcedon pověšený na krku znamená sílu a moudrost. Zklidňuje a vyrovnává mysl, přepjaté nervy a zeslabuje stav beznaděje a tlumí vzrušení. Zastavuje krvácení a usnadňuje porod, podporuje tvorbu mléka u kojících matek.

Šestá čakra - lapis lazuli snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti. Duchovní kámen, výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Sedmá čakra - ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou silou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, posiluje imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní.