E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek čakrový s rudrakshou

Náramky čakrové z minerálů

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:390.00 Kč
Dostupnost:Skladem 2 ks
ks

Náramek pro harmonizaci sedmi čaker je unikátní nejen svým vkusným vzhledem ale především jeho významem. Vibrace barev a vnitřní struktury použitých polodrahokamů přímo koresponduje s vibracemi daných čaker. Díky tomu se nošením tohoto náramku čakry harmonizují a to v důsledku dobíjí energii tělu, mysli i duši. Náramek se skládá ze sedmi níže uvedených polodrahokamů s přidáním rudrakshky. Rudraksha neboli "Boží slzy" v sobě ukrývají mnoho mystických a léčebných účinků. Tyto plody věčně zeleného stromu jsou nabity přímo nekonečným množstvím energie. Spojením rudrakshy a čakrových kamenů získáte jedinečný šperk s úžasnými vlastnostmi.

Význam jednotlivých minerálů:

První čakra -granát je po dlouhá léta užíván jako amulet, který varuje před nebezpečím. Granát je velmi silný, přivádí velké množství energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu (zejména v červeném zbarvení). Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc. Pročišťuje čakry, otvírá srdce, pomáhá překonávat tabu. Rozvíjí rozšířené vědomí, umí vyvolat vzpomínky na minulé životy. Červený granát je symbolem lásky, je naladěn na srdeční energii, povzbuzuje sexualitu, pomáhá ovládat zlost, zejména tu vůči sobě.

Druhá čakra - měsíční kámen je velmi silně spjat s měsícem a intuicí. Měsíční kámen se tradičně používá ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti a obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Udržuje v rovnováze ženskou a mužskou energii. Vyvolává srozumitelné živé sny, a to hlavně za úplňku. Působí velmi příznivě na trávící systém a reprodukční cyklus. Účinný je také v období, kdy se všude kolem nás vyskytují různé chřipky a nachlazení. Má vynikající vliv na potíže spojené s menstruací nebo při potížích s početím. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka břišní.

Třetí čakra - tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Posiluje empatii, intuici, odvahu, rozhodnost a koncentraci. Podporuje psychickou harmonii a pozitivní myšlení. Přitahuje bohatství a peníze. Zvyšuje vitalitu, sílu, rovnováhu a harmonii na všech úrovních těla. Zmírňuje noční můry. Mírní stres, deprese, chrání před duševními chorobami, záchvaty a schizofrenií, tím že působí na obě mozkové hemisféry. Voda z tygřího oka působí na problémy kostí a kloubů a celkově na pohybový aparát. Podporuje činnost jater, ničí viry a bakterie, posiluje oči, mírní astma.

Čtvrtá čakra - smaragd je symbolem očisty a regenerace. Prohlubuje náš soucit s utrpením kolem nás. Posiluje naše porozumění, soucit a naslouchání se vším a všemi, kteří potřebují naší pomoc a pochopení. Zmírňuje stres, splíny a deprese, zlepšuje paměť a podporuje intelekt. Smaragd je kamenem úspěšné lásky. Přitahuje ke svému nositeli věrnost a štěstí. Partnerské vztahy udržuje v rovnováze a harmonii, zklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu. Smaragd posiluje funkci srdce, vyrovnává nepravidelný krevní tlak, pomáhá při léčbě dny a revmatismu. Smaragd pomáhá při léčbě infekčních onemocnění, jako je chřipka, angína, průjmy a otravy žaludku. Je vhodné ho používat při zánětech vedlejších nosních a čelních dutin, cukrovce, migréně, roztroušené skleróze nebo Parkinsonově chorobě.

Pátá čakra - akvamarín je kámen klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci. Zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu. Akvamarín je v duševní rovině spřízněn s citlivými lidmi. Má schopnost vyvolávat toleranci druhých. Překonává předsudky a poskytne podporu všem odpovědným jedincům. Pomáhá rovněž při autoimunních chorobách, jako je například senná rýma.

Šestá čakra - lapis lazuli snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti. Duchovní kámen, výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Sedmá čakra - ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou silou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, posiluje imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.