E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek pro znamení Beran

Náramky na znamení zvěrokruhu

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:240.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Beran - 21.3. - 19.4. Lidé narození v tomto znamení proto překypují životní energií. Jsou průbojní a ambiciózní. Chtěli by mít všechno hned a umí si prosadit to, po čem touží. V životě to mohou díky těmto vlastnostem dotáhnout hodně daleko, ale často se zapletou do sporů a hádek. Provází je radost ze života, jsou spontánní a bezstarostní. Pozor na neklid, roztěkanost, vznětlivost a neopatrnost.

Karneol v nás probouzí tvořivost, kreativitu, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii. Podává pozitivní pohled na život. Odstraňuje blokády způsobující neplodnost a impotenci. Pomáhá dostat pod kontrolu vztek, žárlivost a nenávist, zvyšuje sexualitu a sexuální touhu. Probouzí naše tvůrčí schopnosti, dodává trpělivost a sebedůvěru. Odstraňuje závislosti všeho druhu. Léčí sexuální poruchy zejména u žen, neplodnost, impotenci, posiluje játra a žlučník. Pomáhá hojit rány, modřiny, působí proti revmatismu, nespavosti, léčí trávicí potíže, nemoci ledvin a močových cest. Karneol reguluje tělesnou hmotnost. Je vhodný pro zlepšení funkcí zažívacích orgánů, podporuje optimální trávení a zpracování stravy, revmatismu a kloubních potížích, posiluje srdeční činnost.

Rodochrozit - je kamenem štěstí. Podporuje mezilidské vztahy a pomáhá lidem, kteří se cítí být sami. Přitahuje lásku a soucit. Pomáhá pochopit a poučit se z překážek, které nám život staví do cesty. Rozvíjí kreativitu a zahání depresi, vnáší světlo do života. Pomáhá při potížích s dýcháním, ulevuje od astmatu. Pročišťuje oběhovou soustavu a ledviny. Je pozitivní při onemocněních kůže. Drahokamový elixír z rodochrozitu působí proti infekcím a uvádí do rovnováhy štítnou žlázu.

Granát - zvyšuje vitalitu a chuť do života, dodává potřebný klid, zvyšuje sebedůvěru, dodává optimismus, tlumí deprese. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality a vášně, fantazie bez hranic, touhy poznávat dosud neznáme. Probouzí lásku a oddanost. Pomáhá při depresích, melancholii a celkové vyčerpanosti. Granát probouzí vášeň a naději, dodává nám energii. Ze zdravotního hlediska posiluje a aktivuje celý náš organismus, srdeční činnost, reguluje krevní oběh a tlak, podporuje tvorbu červených krvinek, zmírňuje revmatické bolesti, vnitřně posiluje funkci jater a sleziny, zevně hojí kožní zánětlivé onemocnění. Příznivě působí i na klouby a aktivuje sníženou schopnost pohybového aparátu. Posiluje ochablé svalstvo. Dále léčí čich, pozitivně ovlivňuje zrak, léčí ledviny, slezinu a slinivku břišní. Blahodárně působí na srdce i plíce, léčebně působí na páteř. Regeneruje DNA, pomáhá vstřebávat minerály a vitamíny. Granát regeneruje tělo, je užitečný při léčbě rakoviny, revma a následky mozkové příhody.