E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek pro znamení Blíženci

Náramky na znamení zvěrokruhu

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:240.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Blíženci 21.5. - 20.6. jsou vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Tito idealisté si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti. Jsou to lidé živlu vzduchu a ukrývají se v nich dvě různé osobnosti.

Akvamarín je uklidňující kámen. Odstraňuje z mysli špatné myšlenky. Dodává nám odvahu a pomáhá zvládat stresové situace. Akvamarín je považován za kámen ochrany a přináší štěstí, ochranu a odvahu. Pomáhá odstraňovat strachy z projevu před druhými, zmírňuje stavy uzavřenosti a plachosti. Uklidňující modrá barva ho činí skvělým kamenem pro meditaci. Dokáže navodit pocit vnitřního klidu a bezpečí a stejně tak se používá proti úzkosti. Přináší harmonii do vztahů, pomáhá překonávat odlišnosti mezi partnery a má tak příznivý vliv na partnerství i manželství.
Z léčivých účinků akvamarín mírní astma a kašel, zmírňuje bolest v krku, bolesti dásní a zubů a pomáhá při léčbě žaludku, střev a jícnu. Dále působí proti bolesti žaludku, artritidě, zmírňuje záněty očí a křečové žíly.

Topas mírní strach, vztek a depresi, zamezuje nočním můrám a projevům náměsíčnosti. Přináší radost, štěstí a blahobyt. Upevňuje zdraví a pozitivní energií. Odbourává slabosti a vyčerpanost organismu, je prospěšný pro posílení nervů, zlepšení trávení a stimulace metabolismu. Topaz symbolizuje věrnost, spravedlnost a moudrost. Napomáhá trávení, dokáže bojovat s anorexií, navrací chuť k jídlu, podněcuje metabolismus. Stabilizuje emoce a zvyšuje Vaši vnímavost vůči lásce. Regeneruje buněčnou strukturu a pomáhá při nervovém zhroucení, vyčerpanosti, ale i při nedostatku živin. Léčí nespavost, astma, dnu a zastavuje krvácení. Regeneruje pokožku, a proto ho nosívají lidé s popáleninami nebo po operacích. Pomáhá při problémech s játry, žlučníkem a žlázami s vnitřní sekrecí a posiluje plíce, čímž pomáhá předcházet nachlazení, pomáhá při astmatu a tuberkulóze. Léčí nervový šok, nespavost, epilepsii, nechutenství, neplodnost, zánět spojivek, vysoký krevní tlak, onemocnění jater, páteře a bolesti při křečových žilách. Je obzvláště vhodný pro odstraňování nosních - krčních zánětů, při trombóze a hemoroidech.

Chryzokol - tento kámen se velice dobře umí vypořádat s negativní energií, a proto je velmi oblíbený. Dokáže působit na mezilidské vztahy a působí blahodárně v každém domově. Zlepšuje komunikaci, ale zároveň svého majitele upozorní, pokud je potřeba spíše mlčet. Překonává různé fobie a dodává motivaci. Z lékařského hlediska potlačuje bolesti, které vznikají při artritidě. Velice blahodárně působí na metabolismus a umí výborně léčit infekce. takový zázračný kámen, který můžete použít téměř na všechno.