E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek pro znamení Býk

Náramky na znamení zvěrokruhu

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:240.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Znamení Býk - 20.4.-20.5. má klidnou a vyrovnanou povahu a hlavním smyslem jejich života bývá práce. Rádi budou tvrdě a neúnavně pracovat na uskutečnění svých myšlenek. K životu se staví velmi zodpovědně. Rádi se obklopují hezkými věcmi. Pozor na nedbalost a zúžený pohled na život. Opatrnost při rozhodování. Může se objevit nedostatek sebejistoty.

Tygří oko - se používá jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám a chrání před všemi formami nebezpečí. Pomáhá uzemnit lidi, kteří se ocitli mimo realitu. Je to kámen, který dodává energii a sílu. Přitahuje bohatství a peníze. Pomáhá odbourávat závislost na druhých lidech a potlačuje deprese. Tygří oko je velmi užitečným kamenem při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Zvyšuje praktické využití obou mozkových hemisfér. Odstraňuje křeče a uzdravuje krk. Léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Mírní stres, zpomaluje metabolismus a mírní nadměrnou sexuální touhu. K probuzení podpůrných účinků jej noste na pravé paži nebo jako přívěsek, k léčebným účelům jej přiložte na dané místo dle potřeby.

Růženín je kamenem změny charakteru duše. Také je kamenem lásky a umění. Prohlubuje city, vášeň, něžnost. Zlepšuje výkon a výdrž. Léčí zraněné city, pomáhá osamělým a opuštěným. Posiluje organismus, partnerskou věrnost, ale pomáhá i najít štěstí v lásce. Pomáhá při anorexii, podporuje sebelásku a sebeúctu. Vnáší trpělivost do vztahů. Je vhodný při narození, pubertě, těhotenství, menopauze, duševní změně. Má preventivní účinek proti Alzheimerově chorobě, Parkinsonově nemoci, stařecké demenci. Potlačuje deprese, problémy hrdla, bolesti uší. Neutralizuje elektromagnetické záření. Pomáhá čistit orgány těla. Posiluje vitalitu pohlavních orgánů a zvyšuje plodnost hlavně u mužů. Podporuje činnost ledvin a nadledvinek po onemocněních. Pomáhá při psychosomatických poruchách a střevních onemocněních.

Malachit je vhodný na meditaci. Učí nás k úctě samých k sobě, k lásce k životu. Je spjat s přírodou, přírodními ději a procesem růstu. Můžeme z něj přírodní energii čerpat. Učí trpělivosti, odpovědnosti, vyrovnanosti. Pomáhá při dyslexii a zvyšuje intuici. Kámen podnikatelů a obchodníků. Zvyšuje ženskou přitažlivost a zlepšuje sexuální život. Je to kámen kreativity a změny, podněcuje k dobrodružství. Uvádí do harmonie cit a rozum. Léčí slabý zrak, astma, pomáhá při menstruačních a porodních bolestech. Vyléčí onemocnění páteře či ploténky, posiluje optické nervy. Léčí i roztroušenou sklerózu a Parkinsonovou chorobu, také škodlivé látky a energie, které způsobují nemoci. Omezuje růst tukových tkání. Dodává tělu energii. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater. Rozpouští křeč a bolesti svalů. Doporučuje se při oslabení zraku a při otravách.