E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek pro znamení Kozoroh

Náramky na znamení zvěrokruhu

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:240.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Pro Kozorohy 22.12.-19.1. je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Toto znamení je pod vládou živlu Země, úspěch je pro jeho zrozence velmi důležitý. Touží po uznání. Myslí dlouhodobě. Jsou spolehliví a odpovědní. Svou povahou jsou introverti a hloubky jejich duše zná jen pár blízkých přátel, před ostatními skrývají své zranitelné nitro pod pevnou slupkou.

Obsidián – je to velmi silný kámen dvojího charakteru. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale též může napomáhat lidem, kteří mají nekalé úmysly. Stejně jako dodává sílu a schopnosti, dokáže přivolat i deprese. Rozvíjí fantazii a aktivuje logické myšlení. Je vhodné jej mít s sebou, pokud máme učinit nějaké důležité rozhodnutí nebo při zkouškách. Vzhledem k jeho síle je dobré jej mít i s křišťálem, který je schopen jeho sílu regulovat. Je také vhodný pro velice citlivé lidi. Zbavuje organismus toxických látek a odstraňuje bloky a napětí. Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Má vynikající vliv na krevní oběh a zastavuje krvácení. Dokáže zahřát končetiny.


Měsíční kámen – Posiluje intuici, empatii, naši vnitřní sílu a rozmanitost. Přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Pokud se cítíte ztraceni, nebo vám chybí inspirace, pomůže vám měsíční kámen, který vás vrátí do rovnováhy a klidu. Posiluje klidný spánek a zahání nespavost. Ochraňuje na cestách. Nalaďte se na frekvenci měsíce pomocí tohoto kamene a přijměte energii z vesmíru. Ve zdraví udržuje v rovnováze hormonální systém, snižuje menstruační bolesti a posiluje reprodukční orgány. Pomáhá při problémech s kůží, vlasy, zažíváním. Detoxikuje a podporuje funkci jater a slinivky břišní. Vhodný je při těhotenství, početí a následně i při kojení. Zklidňuje hyperaktivní děti.

Křišťál je považován za nejdokonalejší minerální kámen a svými léčivými účinky pomůže téměř se vším. Křišťál nabíjí pozitivní energií a říká se, že je to nejsilnější zesilovač energie na Zemi, který svojí přítomností zvyšuje sílu a účinnost minerálních kamenů. Dokáže odstraňovat naše bloky, zábrany a strachy a jeho silné vibrace dokážou snížit sílu elektromagnetického záření, které vysílají mobilní telefony a další elektronika. Křišťál je považován za kámen čistoty, a to nejen kvůli svému vzhledu. Pohlcuje negativní energii z našeho okolí a dokáže nás zharmonizovat na všech úrovních – fyzické, emocionální i spirituální. Pomáhá při bolestech hlavy a migréně, ulevuje od horečky, při zažívacích problémech, nevolnostech a závratích, posiluje imunitu, je vhodný při léčení chronické únavy, artritidy i při stavech úzkosti a deprese. Je to zkrátka takový zázračný kámen, který můžete použít téměř na všechno.