E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek pro znamení Ryb

Náramky na znamení zvěrokruhu

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:240.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Lidé narozeni pod vládou vodního znamení Ryb  19.2.- 20.3. jsou jemné a klidné povahy a duchovního založení. Nade vše si cení harmonii a mají mimořádně silně vyvinutou intuici. Často vidí věci, které zůstávají jejich okolí skryté. Ryby jsou citlivé a vnímavé bytosti, rády pomáhají. Ve společnosti jsou přizpůsobivé a drží se raději v pozadí. Vlastní názor jim nechybí, ale nechávají si ho pro sebe.

Nefrit příznivě působí proti smutku, beznaději, tlumí stres a zabraňuje agresivitě. Přináší nám do života klid a pohodu a přitahuje bohatství těm, kteří ho u sebe nosí. Je to ochranný kámen, který chrání zejména těhotné ženy a děti a je účinný proti psychickým i fyzickým problémům. Pomáhá navazovat nová přátelství, a je tak vhodný pro všechny, kteří jsou stydliví a mají problém se seznamovat a hledat si kamarády. Nefrit nás chrání před negativními myšlenkami, pomáhá nám, abychom mysleli pozitivně, a navozuje klidný spánek. Pomáhá při léčbě ledvin a močového měchýře, podporuje správnou funkci srdce, pomáhá tělu léčit záněty a detoxikuje organismus. Působí na neplodnost a je vhodný pro ochranu a podporu při porodu. Má hojivé schopnosti a pomáhá při artritidě a onemocnění očí.

Lapis Lazuli je už od dávných dob považován za velmi posvátný kámen, který nás dokáže chránit před negativní energií, psychickými útoky, strachem a stresem. Pomáhá nám navodit pocit vnitřního klidu a míru, učí nás přijmout se takoví, jací jsme. Tím nám pomáhá zvýšit sebevědomí, pocit jistoty a vede k harmonii. Rozvíjí kreativitu, objektivitu a učí nás vidět život s trochou nadhledu. Probouzí v nás vůdčí vlastnosti a je tak vhodný na podporu pro všechny manažery a vůdce týmů. Pomáhá nám přenést se přes různá životní neštěstí a traumata, urychluje hojení starých ran a pomáhá nám posunout se k lepším zítřkům. Ze zdravotních účinků nám pomáhá bojovat s nespavostí, stresem i úzkostí. Posiluje imunitu, pomáhá při migrénách, snižuje krevní tlak a používá se při problémech se štítnou žlázou.

Labradorit navozuje stav rozjímání a introspekce. Spojuje intelektuální pohled s intuitivní moudrostí. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost. Labradorit je užitečným průvodcem v době změn; je to kámen, jenž přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst. Labradorit léčí poruchy očí a mozku, přináší úlevu od stresu a reguluje metabolizmus. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatizmus. Upravuje rovnováhu hormonů a ulevuje od menstruačního napětí. Snižuje krevní tlak. Labradorit lze použít při radionickém léčení a hledání příčin nerovnováhy.