E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramek pro znamení Vodnář

Náramky na znamení zvěrokruhu

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:240.00 Kč
Dostupnost:Skladem 2 ks
ks

Vodnáře 20.1.- 18.2. jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a přátelství a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své názory se často potýkají s nepochopením. Vodnáři jsou pod vládou živlu vzduchu, jenž jim dává bystré myšlení a touhu šířit poznání.

Akvamarín je uklidňující kámen. Odstraňuje z mysli špatné myšlenky. Dodává nám odvahu a pomáhá zvládat stresové situace. Akvamarín je považován za kámen ochrany a přináší štěstí, ochranu a odvahu. Pomáhá odstraňovat strachy z projevu před druhými, zmírňuje stavy uzavřenosti a plachosti. Uklidňující modrá barva ho činí skvělým kamenem pro meditaci. Dokáže navodit pocit vnitřního klidu a bezpečí a stejně tak se používá proti úzkosti. Přináší harmonii do vztahů, pomáhá překonávat odlišnosti mezi partnery a má tak příznivý vliv na partnerství i manželství. Z léčivých účinků akvamarín mírní astma a kašel, zmírňuje bolest v krku, bolesti dásní a zubů a pomáhá při léčbě žaludku, střev a jícnu. Dále působí proti bolesti žaludku, artritidě, zmírňuje záněty očí a křečové žíly.


Labradorit navozuje stav rozjímání a introspekce. Spojuje intelektuální pohled s intuitivní moudrostí. Slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává  potlačované vzpomínky na minulost. Labradorit je užitečným průvodcem v době změn; je to kámen, jenž přináší sílu a vytrvalost. Labradorit léčí poruchy očí a mozku, přináší úlevu od stresu a reguluje metabolizmus. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatizmus. Upravuje rovnováhu hormonů a ulevuje od menstruačního napětí. Snižuje krevní tlak. Křišťál je považován za nejdokonalejší minerální kámen a svými léčivými účinky pomůže téměř se vším.

Křišťál nabíjí pozitivní energií a říká se, že je to nejsilnější zesilovač energie na Zemi, který svojí přítomností zvyšuje sílu a účinnost minerálních
kamenů. Dokáže odstraňovat naše bloky, zábrany a strachy a jeho silné vibrace dokážou snížit sílu elektromagnetického záření, které vysílají mobilní telefony a další elektronika. Křišťál je považován za kámen čistoty, a to nejen kvůli svému vzhledu. Pohlcuje negativní energii z našeho okolí a  dokáže nás zharmonizovat na všech úrovních – fyzické, emocionální i spirituální. Pomáhá při bolestech hlavy a migréně, ulevuje od horečky, při zažívacích problémech, nevolnostech a závratích, posiluje imunitu, je vhodný při léčení chronické únavy, artritidy i při stavech úzkosti a deprese.
Je to zkrátka takový zázračný kámen, který můžete použít téměř na všechno.