E- SHOP
Jak je u nás?

Dlouhodobá předpověď počasí

Návštěvnost stránek

TOPlist

Kalendář
Spolupracujeme

Náramky z nugetek minerálů Mookait

Náramky z nugetek minerálů

Cena s DPH:260.00 Kč
Cena bez DPH:260.00 Kč
Doporučená cena:470.00 Kč
Dostupnost:Skladem 3 ks
ks

Mookait vlastnosti: mokait, též známý jako Australský jaspis, či Jaspis mokait, je krásným kamenem plný energie. Nachází se v západní Austrálii, konkrétně v národním parku Kennedy Range. Pojmenován byl podle své lokality Mooka Creek, což je oblast podzemních vod a v jazyce původních domorodců "mooka" znamená tekoucí voda.
V duševní rovině při každé těžké životní situaci nastolit rovnováhu, klid, jistotu a uvědomění. Mookait je kámen vitality, síly a probudí ve vás touhu nových zážitků. Umožní svému nositeli čerpat zemskou energii a snadnější přijímání změn v životě.

Léčebné účinky: Mookait je skvělý kámen vhodný při fyzické zátěži a blahodárně působí na celý imunitní systém. Pomáhá při léčbě různých zánětů jako jsou problémy s dýchacím i zažívacím ústrojím. Udržuje ten správný poměr minerálů v těle a uvolňuje kašel. Čistí játra, krev a slezinu. Je vhodný pro osoby s anorexií, jelikož zvyšuje chuť k jídlu. U žen podporuje plodnost, ochraňuje ženské pohlavní orgány a pomáhá při bolestech s menstruací. Kámen také zlepšuje akné a různé ekzémy.